1155.jpg

Franchise

Degerli Yatırımcı Adayımız;

Öncelikle Lezzet-i Adıyaman Çiğ Köfte® franchisee adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Lezzet-i Adıyaman Çiğ Köfte 1999 yılında Manisa'da hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olmaya aday firmalardan biridir. Lezzet-i Adıyaman Çiğ Köfte olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmaktır. Sadece bölgesel değil Ulusal alanda marka sahibi olabilmektir. Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamaktır. Profilimizi yükselterek gerek personelimizle gerek lezzetimizle zirvede kalmaktır.


Sizde eğer;

 

Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız,

 

İşletmecilerimizden beklentimiz kendi işinin başında durması veya işe yeterince ve verimli zaman ayırabilmesidir. İşletmecilerimizin kendi enerjilerini ve tecrübelerini yaptıkları işe ve şubeye aktarmalarını beklemekteyiz.


Düşük yatırım bütçesine sahipseniz,

 

Düşük yatırım bütçeleri ile şube sahibi olmanız ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanmanız için gerekli çalışmalar sürekli devam etmektedir. Lezzet-i Adıyaman Çiğ Köfte ailesinin bir parçası olamak tamamen ÜCRETSİZDİR.


‘Ben bu işi bilmiyorum!!! Nasıl yaparım?’ endişesi taşıyorsanız,

 

İşletmecilerimiz Lezzet-i Adıyaman Çiğ Köfte işletim standartlarını ve hem de Lezzet-i Adıyaman Çiğ Köfte koşulsuz müşteri memnuniyeti tarzını benimsemeleri için şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız. Çiğköfte sektöründe deneyimli, alanına hakim Bölge Operasyon Yönetici kadrosuna sahip markayız. Operasyon ekibimiz restoran açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar. Açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermektedir.


Müşteri odaklı iseniz,


Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda şubelerin, olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak müşteri odaklı olmalıyız.


Tüm ihtiyaçlarınızın şubenizin kapısına kadar gelmesini istiyor ve Tedarik Zinciri, Lojistik Desteği almak istiyorsanız,


Lezzet-i Adıyaman Çiğ Köfte, şubelerin ihtiyacı olan tüm ürünlerin tedariğini yaparak ve soğuk zincir lojistik kullanılarak şubelerine sevk edilmesini sağlayan sektörün en deneyimli markasıdır. Ürünlerin kalitesi ve lezzeti satın alma sürecinden başlayarak depoya, üretimden şubelere, tezgahtan müşteriye ulaşan bir zincir şeklinde sağlanır, takip edilerek izlenir ve raporlanır.


Reklam, pazarlama, kampanya çalışmalarında ulusal destek istiyorsanız,


Pazarlama ve Reklam birimlerimiz Türkiye geneli tüm reklam ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Franchisee Danışmanlarımız ise yerel yapacağınız bölgenize özel çalışmalarda sizlere destek vereceklerdir.


Üretim ve Ar – Ge’yi nasıl geliştiririm diyorsanız,


Manisa'da kurulu son teknolojiyle donatılmış, hijyenik, Avrupa standartlarına uygun bir şekilde bulunan üretim tesisine sahip en iyi firmayız. Müşterilerimize en lezzetli ürünleri sunabilmek ve zengin ürün çeşitliliğimizi daha da arttırmak amaçlı Ar- Ge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Sizde bizimle birlikte Lezzet-i Adıyaman Çiğ Köfte ailesinin bir ferdi olmak istiyorsanız Bizimle hemen iletişime geçin.


Saygılarımızla..

55587.png